Jak zamówić szkolenie?

1. Wypełnij formularz kontaktowy

Jeżeli już zdecydowali się Państwo na uczestnictwo w szkoleniu, prosimy o wysłanie formularza kontaktowego. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin.


2. Przygotujemy i podpiszemy umowę-zlecenie (przesłana formą elektroniczną na wskazany adres e-mail)

Na podstawie zamówienia (przesłana ustalona lista użytkowników) przygotuję umowę-zlecenie na usługę. Po podpisaniu dokumentu wystawimy Państwu fakturę pro forma (przesłana formą elektroniczną na wskazany adres e-mail).


3. Udzielimy dostępu do szkolenia na 14 dni dla osób wskazanych w zamówieniu

Po dokonaniu płatności, na podstawie przesłanej przez Państwa listy, przyznamy użytkownikom dostęp do szkolenia. Użytkownicy drogą mailową otrzymają dane niezbędne do rozpoczęcia szkolenia. Od momentu udostępnienia szkolenia użytkownicy będą mieli 14 dni na jego ukończenie. W razie problemów technicznych otrzymują od nas Państwo wsparcie techniczne.


4. Wyślemy raport wyników nauczania

Po ukończeniu przez uczestników szkolenia BHP przygotujemy i wyślemy do Państwa raport wyników, uzyskanych przez poszczególnych użytkowników.


5. Wystawimy i prześlemy pocztą zaświadczenia oraz fakturę na zleconą usługę.

Na podstawie raportu wyników nauczania wystawimy i prześlemy do Państwa zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenia mają taką samą moc prawną jak dokumenty poświadczające udział w szkoleniu tradycyjnym.